MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7652148
nr 765 2148
Skrivbyrå
1800-tal, Mahogny, längd: 107, djup: 52, höjd: 102
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juni 2012
kl 18:27:23
17/6 23:01:20