MÖBLER / Bord / Skrivbord 7047304
nr 704 7304
Skrivbord
England, längd: 155, djup: 90, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
måndag 20 juni 2011
kl 18:11:48