KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11075527
nr 1107 5527
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Blandteknik, Kristian Krokfors (f. 1952), signerad, 61x86
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 maj 2017
kl 20:24:25
8/5 20:19:25
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors