ÖVRIGT / Diverse / Nallebjörnar 7198111
nr 719 8111
Nallebjörnar
2 st, Steiff, äldre, höjd: 15-24
Kondition: slitage och skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 17:40:21
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr