KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983479
nr 1298 3479
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 85, "Båtviken", 26x55 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:20:02
16/12 19:15:02
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz