KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16191002
nr 1619 1002
Anders Bruno Liljefors
(1923-1970), Sverige
Oljemålning, Olja på duk, ej signerad, intygad a tergo, sterbhusstämpel och signatur, yttermått inklusive ram: 71x56
Kondition: färgbortfall, krackeleringar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:55:49
7/5 15:46:25
1.500 kr
12/5 10:29:52
Anders Bruno Liljefors
Läs mer om Anders Bruno Liljefors