KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12453182
nr 1245 3182
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad. O P, Porträtt, 60x52
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:00:42
100 kr
200 kr