ART / Etchings etc / Copper engraving 13714402
nr 1371 4402
COPPER ENGRAVING
Prinsessan Louise av Nederländerna, unframed, sheet: 64x42, wear, damages.
Prinsessan Louise av Nederländerna, oramat löst blad, bladets mått: 64x42 cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday January 11 2021
at 20:58:30
11/1 20:53:31