MÖBLER / Bord / Matbord 13978252
nr 1397 8252
Bruno Mathsson
(1907-1988), Sverige
Matbord, Björk / björkrot, Etikettmärk: Bruno Mathsson International. Bredd: 200. Djup: 100 cm. Höjd: 70 cm
Kondition: slitage, fanérskador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:32:44
17/5 20:27:44
17/5 20:29:05
Bruno Mathsson
Läs mer om Bruno Mathsson