KONST / Litografier / Litografiskt tryck 14246347
*
nr 1424 6347
Litografiskt tryck
marin, England. Bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 61x79 cm. Ej signerad
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 oktober 2021
kl 20:18:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 21:02:11
1
100 kr
11/10 15:13:40
2
150 kr
11/10 17:13:52
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad engelsk england europa fartyg fartygsporträtt litografier litografiskt tryck marin marinmotiv marinmålning
-
3142 Färglifografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:46
-
3050 Färglitografi
Anthony Strüwer (f. 1942), Signerad, numrerad 161/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:46
-
3253 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:16
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:25
-
9131 Färglitografi
Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:03
-
3207 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:45
*
Litografiskt tryck
nr 1424 6347
Litografiskt tryck
marin, England. Bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 61x79 cm. Ej signerad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 oktober 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/10 21:02:11 | 1 | 100 kr |
11/10 15:13:40 | 2 | 150 kr |
11/10 17:13:52 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad engelsk england europa fartyg fartygsporträtt litografier litografiskt tryck marin marinmotiv marinmålning
-
3142 Färglifografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:46 -
3050 Färglitografi
Anthony Strüwer (f. 1942), Signerad, numrerad 161/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:46 -
3253 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:16
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:25 -
9131 Färglitografi
Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:03 -
3207 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:45