MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4224210
nr 422 4210
Byrå
Karl Johan, längd: 92, djup: 46, höjd: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]§
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 juli 2006
400 kr
500 kr
650 kr
800 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren