KONST / Litografier / Grafiskt blad 15759201
nr 1575 9201
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Grafiskt blad, Ej signerad, ej daterad, yttermått inklusive ram: 71x48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:13:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr