![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13857427
*
nr 1385 7427
Akvarell
Magnus Berg, 13x18, yttermått inklusive ram: 39x32, akvarell
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2021
kl 18:37:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 20:45:48
1
300 kr
20/3 07:28:01
2
400 kr
22/3 13:52:45
3
600 kr
22/3 18:06:55
2
500 kr
22/3 18:06:55
3
600 kr (Budbetjänt)
22/3 18:07:08
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller magnus berg vattenfärg
-
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:44
-
6429 Akvarell
Kerstin Glimstedt Eriksson. Signerad, akvarell, da..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:08
-
6430 Akvareller
4 st, Alfred Nilsson, Stockholmsmotiv. Signerade, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:25
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:30
-
6080 Blandteknik
Eigil Thorell (1933-2010), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:54
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1385 7427
Akvarell
Magnus Berg, 13x18, yttermått inklusive ram: 39x32, akvarell
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/3 20:45:48 | 1 | 300 kr |
20/3 07:28:01 | 2 | 400 kr |
22/3 13:52:45 | 3 | 600 kr |
22/3 18:06:55 | 2 | 500 kr |
22/3 18:06:55 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
22/3 18:07:08 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller magnus berg vattenfärg
-
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:44 -
6429 Akvarell
Kerstin Glimstedt Eriksson. Signerad, akvarell, da..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:08 -
6430 Akvareller
4 st, Alfred Nilsson, Stockholmsmotiv. Signerade, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:25 -
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:30 -
6080 Blandteknik
Eigil Thorell (1933-2010), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:54