ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 7897095
nr 789 7095
Dekorelement
2 st, höjd: 21-28, längd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:31:12
150 kr
250 kr