BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 6993124
*
nr 699 3124
Golvlampa
Keramik, Italien, 50-tal
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 30 maj 2011
kl 17:44:07
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa golvlampa golvlampor italien italiensk keramik sydeuropa
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:10
-
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:21
-
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:36
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
nr 699 3124
Golvlampa
Keramik, Italien, 50-tal
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 30 maj 2011 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa golvlampa golvlampor italien italiensk keramik sydeuropa
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:10 -
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:21 -
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:36
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:30