ART / Lithographs / Giclée 13714009
nr 1371 4009
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Jonas Lundh (b. 1965), Sweden. Landscape. Signed, numbered 82/100, ca 28x38 cm, unframed,
Gicléetryck, Landskap. Signerad, numrerad 82/100, ca 28x38 cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, Swedish artist born in Fagersta 1965.
SEK 500
Monday January 11 2021
at 19:50:46
300 kr
350 kr (Robot)
450 kr