MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9042099
nr 904 2099
Byrå
med stenskiva, Intarsia, längd: 102 cm, djup: 50 cm, höjd: 81 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 19:55:27
1/8 19:53:57
700 kr
4/8 19:30:15