KONST / Litografier / Färglitografi 7663148
nr 766 3148
Färglitografi
signerad, 57/90, motivets mått: 39x47
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2012
kl 17:07:35
25/6 21:42:42