![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10357809
*
nr 1035 7809
Akvarell
Oidentifierad Konstnär, Rokokomotiv, 35x68
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 19:34:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/5 17:20:58
1
300 kr
2/5 19:10:49
2
700 kr
2/5 19:16:59
1
600 kr
2/5 19:16:59
2
700 kr (Budbetjänt)
2/5 19:17:31
1
800 kr
2/5 19:18:44
2
Vinnande bud
2/5 19:19:40
1
1.000 kr
2/5 19:19:40
2
1.100 kr (Budbetjänt)
2/5 19:23:30
1
1.200 kr
2/5 19:23:30
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller rokokomotiv vattenfärg
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:49
-
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:16
-
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:20
-
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:39
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:25
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1035 7809
Akvarell
Oidentifierad Konstnär, Rokokomotiv, 35x68
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/5 17:20:58 | 1 | 300 kr |
2/5 19:10:49 | 2 | 700 kr |
2/5 19:16:59 | 1 | 600 kr |
2/5 19:16:59 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
2/5 19:17:31 | 1 | 800 kr |
2/5 19:18:44 | 2 | Vinnande bud |
2/5 19:19:40 | 1 | 1.000 kr |
2/5 19:19:40 | 2 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
2/5 19:23:30 | 1 | 1.200 kr |
2/5 19:23:30 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller rokokomotiv vattenfärg
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:49 -
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:03 -
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:16
-
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:20 -
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:39 -
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:25