KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343031
nr 1534 3031
Jonas Netterberg
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2007, "den förra staden". Olja på pannå, bildmått: 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 27x22 cm
Jonas Netterberg, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.
Utrop:
500 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:59:53
Jonas Netterberg
Läs mer om Jonas Netterberg