KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581605
nr 1358 1605
Margit Öberg. "Gamla stan". Signerad Marg Öberg. Olja på duk, 45x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:15:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr