KONST / Litografier / Färglitografi 12757219
nr 1275 7219
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 321/375. Motivet: 46x37 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:53:20
100 kr
300 kr
400 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin