KONST / Litografier / Färglitografi 12177526
nr 1217 7526
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 215/240. Löst blad, bladets mått: 22,5x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:08:55
150 kr
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander