KONST / Litografier / Färglitografi 12044124
nr 1204 4124
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 110/225. Motivet: 42x33 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:55:24
14/9 19:51:20
14/9 20:06:14
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson