UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 13464297
nr 1346 4297
Armbandsur
18k guld, Armlänk i guld och boett, Swaving 17 rubis Incabloc. Längd: 17cm, bruttovikt: 22g
Kondition: slitage, skador, går ej, defekt krona.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:51:25
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr