KONST / Litografier / Färglitografi 14929024
nr 1492 9024
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 270/310. Färglitografi, bildmått: 26x31 cm, yttermått inklusive ram: 43x47 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:12:24
22/9 20:30:50
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström