FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 7495405
nr 749 5405
STOOL
height: 50, wear, damages.
höjd: 50
Condition: slitage, skador
300
SEK 150
Monday Mars 26 2012
at 17:29:26
26/3 16:47:02
100 kr
26/3 16:55:34