KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122006
nr 1412 2006
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Sydländsk by, Monogramsignerad. Olja på duk, 63x83, yttermått inklusive ram: 66x86 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:49:34
100 kr
200 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg