KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13491116
nr 1349 1116
Akvareller
10 st, Ove John Mathiesen, Stockholmsmotiv. Signerade. Motivet: 23x34 & 34x23 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:15:14
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)