KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8873394
nr 887 3394
Per Wilhelm Cedergren
(1823-1896)
Teckning, Per Wilhelm Cedergren (1823-1896), Marin, signerad. 12x16, 5
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:22:09
14/4 15:42:38