GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skålar 8941108
*
nr 894 1108
Skålar
3 st, Konstglas, Bla Flygsfors & Orrefors, längd: 9-18
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:59:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 15:39:43
1
100 kr
12/5 16:39:07
2
Vinnande bud
12/5 17:26:58
3
200 kr
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskonst konstglas skålar
-
6325 Skålar
+ fat, 5 delar, Rörstrand och Gustavsberg, bland a..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:12
-
5009 Skålar på fot
Ett par, silver, Birmingham England, Genombruten d..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:05
*
Skålar
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1108
Skålar
3 st, Konstglas, Bla Flygsfors & Orrefors, längd: 9-18
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 15:39:43 | 1 | 100 kr |
12/5 16:39:07 | 2 | Vinnande bud |
12/5 17:26:58 | 3 | 200 kr |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskonst konstglas skålar
-
6325 Skålar
+ fat, 5 delar, Rörstrand och Gustavsberg, bland a..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:12 -
5009 Skålar på fot
Ett par, silver, Birmingham England, Genombruten d..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:05