KONST / Litografier / Grafiskt blad 13787022
nr 1378 7022
Annette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition med orkidé. Signerad, numrerad 25/25. Motivet: 27x27 cm, med passepartout, oramad
Annette Claesson, svensk bildkonstnär född i Eksjö 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:30:33
15/2 17:50:14
Annette Claesson
Läs mer om Annette Claesson