KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655566
nr 1465 5566
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 74, "sippor runt stubbe". Olja på pannå, 56x85, yttermått inklusive ram: 60x88 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:26:48
2/5 18:39:32