ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15837275
nr 1583 7275
Sent 1800-tal, 154x65 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:57:55
600 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr