KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9309470
nr 930 9470
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Akvarell, Gunnar Brusewitz (1924-2004), signerad, 1977, Oramad
Kondition: fuktskador
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 15 december 2014
kl 20:10:15
1.400 kr
2.200 kr
5.200 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
6.200 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz