KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534083
nr 1453 4083
Karl Nyström, Molins fontän, Kungsträdgården. Signerad. Olja på duk, 45x36, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:05:03
150 kr