KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274055
*
nr 1627 4055
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2024
kl 20:24:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 23:29:30
1
300 kr
10/6 14:56:59
2
350 kr
10/6 17:41:18
3
400 kr
10/6 19:20:11
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
7061 Oljemålning
Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. Signe..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:44
*
Oljemålning
nr 1627 4055
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 23:29:30 | 1 | 300 kr |
10/6 14:56:59 | 2 | 350 kr |
10/6 17:41:18 | 3 | 400 kr |
10/6 19:20:11 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09 -
7061 Oljemålning
Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. Signe..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:44