KONST / Litografier / Färglitografi 12411151
nr 1241 1151
Färglitografi
Alfred De Dreux (Efter). Hästar, "Giaffar", 1800-tal. Motivet: 46x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:44:46
300 kr
350 kr