KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12347390
*
nr 1234 7390
Oljemålning
Rickard Lindström, Lofoten. Olja på duk, signerad. 1937,41x47
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2019
kl 20:34:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 11:34:33
1
500 kr
11/2 19:47:21
2
500 kr
11/2 19:47:21
1
500 kr (Budbetjänt)
11/2 20:29:23
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lofoten motiv från lofoten norge olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
3082 Oljemålning
Åke Johansson (1893-1968), Sverige. Byväg. Signera..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:59
-
3135 Oljemålning
Allan Egnell (1884-1960), Sverige. Signerad, "Orba..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:30
-
9253 Oljemålning
Anders Adelgren (f. 1953), Sverige. Signerad, abst..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:55
-
3061 Oljemålning
Andrey Safonov. Signerad. Olja på duk, 51x62cm, yt..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:30
-
3055 Oljemålning
Arthur Percy (1886-1976), Sverige. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:44
-
1009 Oljemålning
Artur Bianchini (1869-1955), Sverige. Skärgårdstal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:50
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1234 7390
Oljemålning
Rickard Lindström, Lofoten. Olja på duk, signerad. 1937,41x47
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/2 11:34:33 | 1 | 500 kr |
11/2 19:47:21 | 2 | 500 kr |
11/2 19:47:21 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/2 20:29:23 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lofoten motiv från lofoten norge olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
3082 Oljemålning
Åke Johansson (1893-1968), Sverige. Byväg. Signera..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:59 -
3135 Oljemålning
Allan Egnell (1884-1960), Sverige. Signerad, "Orba..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:30 -
9253 Oljemålning
Anders Adelgren (f. 1953), Sverige. Signerad, abst..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:55
-
3061 Oljemålning
Andrey Safonov. Signerad. Olja på duk, 51x62cm, yt..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:30 -
3055 Oljemålning
Arthur Percy (1886-1976), Sverige. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:44 -
1009 Oljemålning
Artur Bianchini (1869-1955), Sverige. Skärgårdstal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:50