KONST / Litografier / Grafiska blad 15154121
nr 1515 4121
Grafiska blad
Erik Olsson Sanda och Örjan Håkansson. Signerade, numrerade och daterade, ca 17x49 cm, yttermått inklusive ram: 34x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:31:07
12/1 23:26:29