KONST / Litografier / Litografi 8091092
nr 809 1092
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Litografi, Bengt Landin (f. 1933), 22/350, signerad, motivets mått: 37x27
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:03:38
25/2 15:05:54
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin