MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 9343084
nr 934 3084
Ulla Parkdal
(f. 1939), Sverige
Röllakan, Sign Up, Ulla Parkdal, 160 x 245, slitage, skador.
CARPET, Röllakan, Sign Up, Ulla Parkdal, 160 x 245
Condition: slitage, skador
Ulla Parkdal, Swedish textilartist born 1939.
1500
SEK 800
Monday January 12 2015
at 18:21:22
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
500 kr
700 kr
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion