MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13989124
nr 1398 9124
Stolar
4 st, 1970-tal, betsade, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:10:14
100 kr
150 kr