MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 11919059
nr 1191 9059
Matsalsgrupp
Rokokostil, Bord + 4 stolar. Längd: ca 138 cm, djup: ca 96cm, höjd: ca 79,5cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:59:21
100 kr
250 kr