KONST / Litografier / Färglitografi 16218144
nr 1621 8144
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Farmors hus. Signerad, numrerad 289/375. Färglitografi, bildmått: 43x29 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:54:41
500 kr
700 kr
800 kr