KONST / Litografier / Färglitografi 14908007
nr 1490 8007
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Signerad, numrerad 37/50. Färglitografi, bildmått: 30x48 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:54:11
17/9 09:47:53
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg