KONST / Litografier / Litografier 7674091
nr 767 4091
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Litografier, 2 st, Jan Naliwajko (f. 1938), 215/250 resp 45/100, bladets mått: 40x30 resp 46x60
Kondition: oramade, vikskador
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 juli 2012
kl 19:53:02
350 kr
350 kr
400 kr
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko