KONST / Litografier / Färglitografi 7457044
nr 745 7044
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), Skärgård, (onumrerad), motivets mått: 29 x 25
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:48:26
29/2 21:31:22
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson