KONST / Litografier / Serigrafier 16337217
nr 1633 7217
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafier, 2 st, Kvinnor. Signerad, numrerad 177/250. Silkscreen, Silkscreen, bildmått: 55x85 cm, yttermått inklusive ram: 62x92 cm
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:36:50)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 18:43:11
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor