KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128623
nr 1312 8623
Silvia Schmidt
(1861-1944), Österrike
Oljemålning, Porträtt av Kvinna, (kopia), ej signerad. Olja på duk, 46x40 cm
Silvia Schmidt, bildkonstnär född 1861, död 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:20:08
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)